breitling diamond bezel tag heuer aquaracer calibre 16 price philippines replica watches uk hublot ferrari watches price in india breitling incabloc swiss replica watches luxury watches replica tag heuer automatic carrera rolex replica uk breitling aerospace 40mm breitling navitimer valjoux 72 for sale swiss replica watches arabic rolex platinum mp-05 laferrari aperta price replica watch

Hakkımızda

hakkimizda

Sankur ,40 yılı aşkın süredir LPG tüpleri sektöründe üretim yapan sanayi kuruluşlarından biridir.


Türkiye ve Libya da faaliyet gösteren Sankur ,LPG tüpü üretimi ,LPG tüpü yenilemesi,LPG tüpü yedek  parçaları üretimi,hidrolik pres ve otomasyon makinaları üretimi,kesme ve sıvama kalıpları üretimi konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kocaeli – Türkiye tesislerinde LPG tüpü yedek parçaları,sıvama – kesme kalıpları, kaynak otomasyon makinaları ve hidrolik pres makinaları üretimi yapılmaktadır.
Tripoli – Libya tesislerinde 26,5 Lt ve 10,5 Lt ebatlarinda SANKUR markası  adı altında LPG tüp üretimi ve LPG tüpü yenilemesi yapılmaktadır.

Sankur  bu faaliyetlerini  45.000 m2 kapalı alandan oluşan 3 fabrikasında 200'ü aşkın personeli ile yıllık 20.000 ton üzeri malzeme işleme kapasitesi ile devam ettirmektedir.Bu sektörde makina,kalıp ve yedek parça ihtiyaçlarını kendi bünyesinde imal edebilen tek LPG tüp üreticisi olarak sektorde hızla  büyümektedir.

Sankur ayrıca sektöründeki tecrübelerini çeşitli ülkelere kurmuş olduğu anahtar teslim LPG tüpü üretim tesisleri ile pekiştirmeye devam etmektedir.